Пн - Пт з 9:00 до 20:00

Чим зайняти дітей в дитячому садку?

Чим зайняти дітей в дитячому садку?
Автор: Евгения Дата: 18.05.2021 Переглядів: 4921 Коментарі: 0

Саме організація ігрового процесу є найкращою відповіддю на питання щодо того чим зайняти дітей в дитячому садку. У такому ранньому віці за допомогою різних цікавих занять і колективних ігор осягають навколишній світ. Правильно спрямована активність дитини сприяє його нормальному розумовому, емоційному і фізичному розвитку.

Під час ігор діти набувають корисні соціальні навички і нові знання, успішно реалізуючи потреба в яскравих враженнях і позитивних емоціях. Сама гра хоч і представляє різновид розваг, вкрай важливо коректно організувати для неї тренувальний майданчик з підтриманням дисципліни.


Таким чином вирішуються і педагогічні завдання. Зокрема, формування ставлення малюка як до самого себе, так і іншим діткам, включаючи способи взаємодії з однолітками і дорослими. Викладена в блозі інформація про те чим зайняти дітей в садку буде однаково корисна не тільки вихователям, а й самим батькам.

Різновиди занять для дітей в садку

В літню теплу пору необхідно якомога довше проводити час з дітьми на свіжому повітрі. Приділяйте увагу щоб не відбувалося конфліктних ситуацій. Природну активність малят можна приборкати шляхом організації для них таких цікавих і розвиваючих ігор як:

 • Свято мильних бульбашок. Попросіть батьків в обумовлений день дати дитині мильні бульбашки, які він принесе в садок. Споглядання їх польоту або процесу лопания буде однозначно викликати радість і трепетний захват. До слова конкурс на найбільшу бульбашку стане не менш креативною ідеєю.
 • Хованки. Безпрограшний варіант для всіх вікових груп. Єдине потрібно контролювати перебування дітей, щоб уникнути подальших пошуків спільно з провідним.
 • Доганялки. Активне заняття можна доповнити елементами стрибків і повзання, так само як і поміняти сюжетну концепцію.
 • Ігри з водою. Можна використовувати звичайні пластикові ємності, щоб діти поливали з них один одного. Вдалою ідеєю буде залучення водних пістолетів або організація портативного басейна.


З динамічних занять можна відзначити «Кольоровий світлофор». Майданчик окреслюється з двох сторін. Утворюванний простір імітує дорогу. Ведучому необхідно розташуватися за межами лінії, причому спиною до решти дітей. Далі називається будь-який колір, тоді як учасники гри шукають його присутність на своєму одязі.

Наявність озвученого ведучим кольору дозволяє гравцям перейти дорогу. В іншому випадку всі учасники перебігають дорогу, а завданням ведучого буде їх зловити. Реалізуючи на практиці описані вище ідеї, кожен вихователь точно знатиме, чим розважити дітей в дитячому садку в літню пору, особливо застосовуючи дитячий килимок для ігор.

Чим зайняти дітей в дитячому садку у вільний час?

Крім активних розважальних ігор, доповнюйте вільний час заняттями розвиваючого характеру. В даному випадку досягаються наступні цілі:

 1. Формування морально-вольових навичок.
 2. Розвиток логічного мислення, пам'яті й мови.
 3. Становлення здатності візуального і слухового сприйняття.
 4. Налагодження соціальних контактів між однолітками.


Так чим захопити дітей в дитячому садку? Крім традиційного малювання, створення аплікацій або розфарбовування картинок, ефективні результати демонструють:

 • Міні-вікторина «Знавці». Суть зводиться до відтворення вихователем в слух фрагмента з літературного джерела, з яким діти вже знайомі. Їм залишається лише вгадати загадане.
 • Хто спочатку-хто потім? Дітям демонструються різноманітні предмети або картинки певної категорії. Наприклад, яйце, курча, курка. Завдання: розмістити їх у правильній послідовності.

Примітно, що у всіх наведених прикладах комфортний майданчик для занять забезпечить розвиваючий чи килимоик для повзання складний, включаючи м'які двосторонні ігрові моделі.

Чим зайняти дітей в дитячому садку в другій половині дня?

Другу половину дня рекомендується приділити прогулянці або перебування на свіжому повітрі. Головна користь полягає в позитивному впливі на організм, що росте в цілому. Зміцнюється імунітет, поліпшується робота серця, прискорюються процеси метаболізму, клітини наповнюються енергією необхідної для функціонування.


Комфортним доповненням до процесу стане зручний розвиваючий килимок на підлогу, замовити який можна відвідавши сайт дитячих товарів Мат4Бебі. Вироби абсолютно екологічні і мають гарні амортизаційні властивості. Наявність термоизоляционного шару зберігає тепло, а сам килимок стійкий до зношування, при цьому не вимагає особливого догляду.

Купуючи килимки для дітей на підлогу в нашому інтернет-магазині тата і мами можуть розраховувати на:

 1. Сертифіковані товари.
 2. Доступні ціни.
 3. Швидку доставку.
 4. Вигідну економію при оптових замовленнях.
 5. Можливість вибору зручної форми оплати.

Пов'язані статті

Коментарі

Написати коментар