Пн - Вс з 9:00 до 18:00

Як вибрати дитячий килимок?

Як вибрати дитячий килимок?
Автор: Светлана Дата: 08.04.2021 Переглядів: 5435 Коментарі: 0

Малюки невгамовні, веселі, люблять рухливі ігри. Ігровий простір для них потрібно зробити максимально зручним, комфортним, теплим. Потрібно серйозно підійти до вибору покриття на підлогу. Рейтинг дитячих килимків серед товарів для малюків високий. Все більше батьків віддають перевагу їм. Це сенсаційна пропозиція для дозвілля та ігор. Виріб необхідний з багатьох причин. Карапузи багато часу проводять на підлозі. Вони грають там, повзають, вчаться ходити. М'яка підстилка не дасть малюку замерзнути. На полотні можна довго грати, залишаючись в теплі.

Який краще дитячий килимок для повзання

Підстилки виготовляють з різних матеріалів. Вибираючи, варто враховувати їх призначення. Килимок для гри на підлозі може бути натуральним або синтетичним. Існують такі різновиди:

  • Шерсть - тепла, натуральна. Недоліком є ​​складність очищення, алергенність, вразливість перед міллю.


  • Бавовна, льон, шовк - з них створюють декоративні, м'які полотна.


  • Банан, бамбук служать для плетених полотен. Вони відрізняються міцністю, теплостійкістю.


  • Акрил - довго не втрачає колір, стійкий до грибка. Недолік - електризація, пропускає холод з підлог.


  • Хре матеріал відрізняється своєю м'якістю, безпекою, теплоізоляцією, зносостійкістю. Користується найбільшим попитом у Мат4Бебі.


Чим замінити дитячий килимок для повзання

Існує безліч варіантів підстилок для підлоги в кімнаті карапуза. Іноді батьки просто садять дитину на килим, щоб він там грав. Чи є це місце безпечним для здоров'я? Чи буде чаду там комфортно? Краще придбати спеціальний еко килимок дитячий. Але варто розібратися в користь і шкоду інших підлогових покриттів.

      

  • Ковролін виглядає стильно, закриває собою підлогу під самі плінтуса. Але на ньому непосиді буде некомфортно повзати. Ковролін буде натирати коліна. Його важко очистити, в ньому можуть збиратися пилові кліщі. Це може негативно позначитися на здоров'ї малюка.
  • Можна постелити ковдру, але вона не практична. Ковдра мнеться, малюк може його зім'яти і сидіти на підлозі. Розмір дитячого килимка повинен відповідати ігровій зоні.
  • На пледі утворюється статична електрика. Він швидко зношується. Карапуз може його забруднити, облити. На підлогу плед стелити не рекомендується - непосида може замерзнути і застудитися.
  • На килимі є жорсткий ворс, малюкові буде некомфортно на такому покритті. По килиму можуть ходити домашні тварини. Грати дитині там не варто.

Поради щодо вибору килимка в дитячу кімнату

При підборі покриття для проведення часу крихти, виникає питання: дитячий килимок для повзання як вибрати? На що треба звернути увагу? Варто купувати вироби перевірених виробників. Розмір полотна повинен відповідати ігровій зоні непосиди. Матеріал повинен бути теплим м'яким, безпечним. Потрібно вивчити основу. Вона повинна бути без дефектів, виступів. Дитячі розвиваючі килимки для малюків повинні підходити віком карапуза. Не варто дивитися на дешевизну і купувати сумнівні товари. У них може друкуватися фарба з поверхні на руки. Може бути присутнім хімічний запах. У Мат4Бебі вироби мають такі характеристики якості:

  1. Оптимальна товщина підстилки захистить від холоду.
  2. Матеріал є безпечним, поверхня не ковзає.
  3. Вироби не рвуться, не вигоряють на сонці.
  4. Водовідштовхувуюча поверхня.
  5. Амортизація. Виріб підійде для перших кроків.
  6. Килимок для дитини складаний з алфавітом, доріжками, тваринами, цифрами. Він розвиває сприйняття, логіку, посидючість. Непосида в ігровій формі зможе вивчити алфавіт і навчиться рахувати.


У зручному каталозі Мат4Бебі можна підібрати все необхідне дитині. Їздити по магазинам втомлює. На сайті можна оформити замовлення в режимі онлайн. Ви отримаєте замовлення в будь-якій точці України протягом двох днів. Можна замовити зворотний дзвінок, отримати консультацію онлайн. Килимки дитячі опис представлені на сайті. Ціна виробів доступна кожному. Витрачені кошти повернутися Вам щастям і радістю в очах дитини.

Пов'язані статті

Коментарі

Написати коментар