Пн - Пт з 9:00 до 20:00

Чим зайняти дітей на канікулах / карантині?

Чим зайняти дітей на канікулах / карантині?
Автор: Евгения Дата: 19.05.2021 Переглядів: 1020 Коментарі: 0

Через пандемію коронавируса, батьки змушені серйозно замислюватися над тим, чим зайнятися на карантині дітям. Незважаючи на те, що вимушений і тривалий період канікул є святом для дитини, у мам і тат, подібний стан справ викликає занепокоєння. Адже діти знаходяться в тому віці, коли необхідно придбавати та розвивати соціальні, інтелектуальні та фізичні здібності, формуватися як особистість.


Школа в цьому відношенні грає домінуючу роль. Однак, існують креативні ідеї, здатні перетворити дні перерви в навчанні, в радісний час для всієї родини. Важливим моментом вважається планування розпорядку дня, приблизно на тиждень. До процесу звичайно можна залучити і самих дітей, ведучи з ними дискусію щодо доцільності включення в план тих чи інших заходів розважального та розвиваючого напрямку.

Чим зайняти дітей на канікулах влітку?

Перебуваєте в пошуках готових рішень щодо того чим зайняти дитину на канікулах? Тоді розвиваючі заняття стануть ідеальним варіантом:

  • Малювання.
  • Розфарбовування картинок.
  • Аплікації і т.д.


Старшим дітям потрібно постійно підтримувати шкільні знання, виділяючи по годині в день на навчання. Хороші результати приносить використання збірок захоплюючих завдань на логічне мислення, а також тестів по граматиці. В якості розважальної програми з розвиваючим потенціалом рекомендуються інтелектуальні настільні ігри. Не варто обмежувати себе знаходженням в квартирі.


Наближається літо - це можливість частіше бувати на природі, виїжджаючи на дачу або вирушаючи сім'єю на пікнік. Головне заздалегідь запастися аксесуарами здатними забезпечити комфортне перебування на відкритому повітрі або в будинку, якщо на вулиці дощова погода. Одними з таких корисних атрибутів по праву вважаються популярні серед батьків м'які дитячі розвиваючі килимки для малят.

Чим зайняти дитину на зимових канікулах?

Розглядаючи тему чим зайняти дитину на канікулах удома в зимовий час, можна зупинитися на декількох корисних заняттях:

  1. Культурна програма для розвитку з метою збагачення внутрішнього світу. Це може бути відвідування краєзнавчого музею, міської бібліотеки, ознайомлення місцевими пам'ятками.
  2. Спілкування з однолітками як спосіб соціалізації дитини. Тому запрошуйте їх друзів, створюючи затишну атмосферу, тоді як активні ігри викличуть масу позитивних вражень.
  3. Заняття на розвиток творчих здібностей. У список можна включити техніку по освоєнню вишивання, випалювання, декупажу, орігамі або плетіння бісером.


Розвинути творчий потенціал допоможуть і готові набори, доповнені докладним посібником з виготовлення мильної фабрики, рамок з глини або картин з бісеру. До слова, багато розвиваючі ідеї і розважальні завдання, особливо малюкам буде комфортно виконувати на спеціальних дитячих килимках на підлогу.

Купити їх можна з гарантією якості і за прийнятною вартістю, відвідавши інтернет-магазин Мат4Бебі. Асортиментний ряд нараховує безліч моделей, виконаних з м'якого екологічного матеріалу. Всі вироби стійкі до прання і механічних навантажень.


Застосовуючи запропоновані поради в тандемі з дитячим двостороннім килимком, батьки будуть точно знати, як і чим зайняти дітей на канікулах вдома взимку. Примітно, що в килимок для ігор на підлозі доповнений технологією, що забезпечує термоізоляційний ефект. Тому малюк буде надійно захищений від холоду, що йде з підлоги.

Чим зайняти дитину під час самоізоляції вдома?

Однією з актуальних тем хвилюючих сучасних батьків вважається пандемія і пов'язані з нею локдауни та карантинні заходи. Як і чим зайняти дітей на самоізоляції? Ось одні з можливих рішень:

  • Читання книг, яке розширює кругозір, покращує грамотність і збільшує словниковий запас. Важливо лише регулярно батькам оновлювати літературу. Якщо книжкові видання не викликають захват у дитини, використовувати можна спільне читання.
  • Створення альбому спогадів з розміщенням сімейної фотохроніки.
  • Виконання завдань господарського призначення з метою трудового виховання, наприклад наведення порядку в іграшках, сортування сезонного одягу або реставрація книг.


Пам'ятайте про завдання з розвитку моторики, мислення і освіченості малюків. На віртуальній вітрині інтернет-магазину Мат4Бебі килимок для дитини складний, розвиваючий чи ігровий представлений у великому асортименті моделей. Модельний ряд рясніє виробами для розвитку різних навичок і здібностей, включаючи варіації для ігор і відпочинку.

Приємно радує різноманіття варіантів, виконаних в різному дизайні і колірній гамі. Ознайомившись з ілюстрованим каталогом, можна легко знайти дитячий килимок як для хлопчика, так і для дівчинки.

Пов'язані товари

Пов'язані статті

Коментарі

Написати коментар