Пн - Пт з 9:00 до 20:00

Відповідальність за безпеку дитини

Відповідальність за безпеку дитини
Автор: Светлана Дата: 16.04.2021 Переглядів: 1491 Коментарі: 0

Відповідальність за життя і здоров'я дітей несуть батьки. Завдання тата і мами оберігати чадо від різних небезпек. Дитина обов'язково мусить знати, як правильно чинити в непередбачених ситуаціях. Важливо донести йому необхідну інформацію. Забезпечення безпеки дітей безпосередньо залежить від батьків. Дітлахи часто нехтують факторами небезпеки в силу віку. Дорослим рекомендується супроводжувати дошкільника на вулиці. Якщо у Вас маленька крихітка, то потрібно захистити його від небезпек вдома. Звичні нам речі можуть нести йому загрозу. Представляємо ексклюзивний набір для захисту малюків від Мат4Бебі. Зараз це рішення номер один для оберігання малятка від кутів меблів, розеток, ящиків комода, які можуть перекинутися.

Що повинні знати батьки для забезпечення безпеки життя дітей

Дітлахи копіюють поведінку батьків. Важливо бути гідним прикладом. Якщо ми не дотримуємося правил поведінки в різних ситуаціях, то і чадо не буде. Учити дитину потрібно поступово. Не варто навантажувати його інформацією, залякувати.


Забезпечення безпеки неповнолітніх дітей включає такі пункти:

 • Необхідно знати розклад учня, в скільки закінчуються уроки, гуртки.
 • Слідкуйте, що він дивиться по телевізору, які сайти відвідує в інтернеті. Несприятливий контент може завдати шкоди психічному здоров'ю. Виключіть можливість перегляду сцен насильства, каналів для дорослих.
 • Створіть атмосферу довіри. Тоді він не буде соромитися звернутися до Вас по допомогу чи пораду.
 • Введіть за правило питати у школяра куди він йде, коли повернеться.
 • Намагайтеся створити сприятливу атмосферу в сім'ї. Менше сваріться між собою.
 • Контролюйте сина або дочку, де необхідно. Уникайте дріб'язкової опіки. Якщо будете проявляти наполегливість по дрібницях, чадо може закритися в собі.
 • Проведіть бесіду на тему дорожнього руху, поведінки на вулиці, в школі. Будьте прикладом. Переходьте дорогу по пішохідному переходу, дивіться по сторонам.
 • Дізнайтеся телефонні номери його друзів, батьків.
 • Перевірте, чи знає дитина телефони екстрених служб. Напишіть їх номери на листочку, повісьте на видному місці.

Як забезпечити безпеку дитини в різному віці

Дошкільник повинен бути під наглядом мами і тата. Якщо бешкетник знаходиться у бабусі або в садку - це не знімає з Вас відповідальності. Забезпечте захист карапузові вдома і за його межами. Малюкові слід вивчити правила поведінки на дорозі, в садочку, в колективі. Він зобов'язаний знати, як себе вести з незнайомими людьми, агресивними тваринами. Предмети і меблі в квартирі не повинні становити загрозу малюкові. Закривайте балкон і вікна. Для захисту маленьких діток забезпечте розетки заглушками з набору Мат4Бебі. Кроха не зможе засунути туди палець або гострий предмет. На висувні ящики поставте фіксатори з набору. Карапуз не зможе потягнути на себе ящик і перекинути його на себе. Товари дитячої безпеки незамінні для будинку.


За школярем можна стежити постійно. Він самостійно ходить в школу, гуляє. Щоб Вам спокійніше було його відпускати на прогулянку, поясніть, що потрібно робити в непередбачених ситуаціях. Забезпечення безпеки дітей дошкільного віку і дітей старшого віку в руках батьків.

Навчіть школяра дотримуватися такі правила:

 1. Забороніть відкривати двері незнайомцям. Він повинен дивитися у вічко. Узгодьте правила відвідування квартири друзями, родичами під час Вашої відсутності.
 2. Скажіть, що не можна заходити в ліфт з незнайомою людиною. Потрібно кликати на допомогу в разі нападу.
 3. Поясніть, що до нього ніхто не має права торкатися.
 4. При нападі потрібно кричати і відбиватися.
 5. Забороніть розмовляти з незнайомцями, сідати до них у машину.
 6. Розкажіть про причини виникнення пожежі. Покажіть, як правильно користуватися побутовою технікою.

Забезпечення захисту і безпеки дитини вдома

Купити дитячі товари для оберігання малятка можна в інтернет-магазині Мат4Бебі. Дітки допитливі, їм подобається робити нові відкриття. Вони люблячи розглядати вміст шаф, тумбочок. Щоб малюк не добрався до кухонного начиння, варто поставити на ящики фіксатори. Навіть вилка може становити небезпеку. Малятка люблять рухливі ігри, багато бігають. На куточки столів рекомендується надягати силіконові куточки, щоб карапуз не вдарився.

 

В набір для захисту малюків входять такі вироби:

 • Заглушки на розетки захистять від удару струмом.
 • Куточки для меблів виготовлені з силікону. абсолютно непомітні.
 • Фіксатори для висувних ящиків не дозволять дитині досліджувати комод і тумбочки без дозволу.
 • Фіксатори для дверей у вигляді тварин не дадуть малюкові придавити пальчики дверима.
 • Фіксатори для дверних ручок не дадуть бешкетникові опустити ручку і відкрити двері.

Забезпечення безпеки дитини вдома важливо, як і на вулиці. Товари для діток зручно замовити в інтернет-магазині Мат4Бебі в режимі онлайн. Якість і прийнятна ціна гарантована. Перевага онлайн замовлення в тому, що не потрібно їхати в магазин. Товар буде доставлений в будь-яку точку України протягом двох днів. Подбайте про Вашого малюка, виключіть можливість виникнення ризику вдома. Мат4Бебі допоможе Вам!

Пов'язані товари

Пов'язані статті

Коментарі

Написати коментар