Пн - Вс з 9:00 до 18:00

Про безпеку для дітей

Про безпеку для дітей
Автор: Светлана Дата: 15.04.2021 Переглядів: 1309 Коментарі: 0

Дитину одного в квартирі рекомендується залишати з початком шкільного віку. Але діти всі різні. Одні можуть самостійно підігріти їжу в 6 років, інші насилу зав'язують шнурки. Профілактика дитячої безпеки повинна починатися з раннього віку. Потрібно пояснити чаду, що можна робити вдома, що не можна. Цей інструктаж повинен повторюватися неодноразово. Батьки несуть відповідальність за малюка. Якщо мама не впевнена, що дитина готова залишитися одина в квартирі, то варто найняти няню. Зараз для захисту малюків вдома передбачені чудові набори. Вони вбережуть дитину від розеток, кутів меблів і інших небезпек в квартирі.

Види дитячої безпеки

Дитина повинна бути ознайомлена з правилами поведінки на вулиці, вдома, в школі. Проблема дитячої безпеки актуальна. Необхідні правила поведінки потрібно роз'яснювати дітям поступово, в ігровій формі. Так їм буде легше застосовувати їх на практиці.


 • До трьох років малюк повинен знати, що таке світлофор, дорога, пішохідний перехід. Потрібно пояснити, на який колір світлофора переходять вулицю.
 • Автомобіль. В машині малюка необхідно перевозити в спеціальному кріслі.
 • В квартирі можна встановити відеоспостереження і дивитися, що робить чадо під час Вашої відсутності. Аксесуари для безпеки дітей вбережуть від небезпеки будинку найменших.
 • Бездомні собаки. Вони люблять збиратися в зграї, бувають агресивні. Поясніть дитині, що не можна дивитися їм в очі, робити різкі рухи, тікати. Йти від зграї потрібно повільно, не повертаючись спиною.

Що має знати дитина про безпеку?

Чим старшим стає малюк, тим більше він наданий самому собі. Завдання тата і мами навчити його правильно діяти в екстремальних ситуаціях. Не варто залякувати дитину страшилками. Пояснювати потрібно доступно і чітко. Розкажіть про те, що світ різний. Скажіть, що добрий дядько пропонує цукерку, може бути бандитом. Показники дитячої безпеки інформують, що безліч травм відбуваються вдома. Уберегти дитину допоможуть набори для захисту дітей від Mat4baby. Спеціальні пристосування допоможуть заблокувати висувні ящики шаф, двері. Заглушки на розетки захистять від удару струмом. Накладки на кути меблів вбережуть непосиду від травм при активних іграх.


Малюкові важливо донести таку інформацію:

 1. Пояснити правила поведінки з плитою. Заборонити торкатися до ємностей з окропом.
 2. Розповісти, що не можна відкривати двері стороннім. Потрібно дивитися в вічко.
 3. Батькам варто записати телефони екстрених служб на листку. Він повинен бути на видному місці.
 4. Розповісти про причини виникнення пожежі.
 5. Донести до малюка, як себе вести на вулиці, в садку, як переходити дорогу.
 6. Сказати, що не можна розмовляти з незнайомими людьми на вулиці. Потрібно обходити пустельні місця. У разі небезпеки кликати на допомогу.
 7. Пояснити, що не можна чіпати гострі предмети. Ці речі повинні бути поза досяжністю дитини.

Як можна вирішити проблему дитячої безпеки вдома за допомогою Mat4baby

Інтернет-магазин пропонує товари для дітей за прийнятними цінами. Набір для захисту дитини вдома допоможе батькам уберегти чадо від травм.

 

В комплект входять:

 • Заглушки для розеток. Вони вбережуть від удару струмом.
 • Фіксатори на висувні ящики не дадуть вмісту ящика впасти на дитину.
 • Фіксатори на дверцята шаф не дозволять непосиді самостійно відкрити шафу.
 • Куточки для країв меблів захистять дитину від ударів. Вони силіконові, будуть непомітні на меблях.
 • Фіксатори для дверей, дверних ручок не дадуть непосиді відкрити двері.

Сподіваємося, що стаття про дитячу безпеку виявилася Вам корисною. Замовити набір для захисту карапуза можна в Мат4Бебі. Перевага онлайн замовлення в швидкості доставки, в якості пропонованої продукції. Інтернет-магазин пропонує товари відомих виробників за доступними цінами. Покупку можна зробити в будь-який час доби. Немає необхідності їхати в магазин і стояти в черзі. Благополуччя крихти залежить від нас, батьків. Відгородимо малюка від небезпек разом з Mat4baby!

Пов'язані товари

Пов'язані статті

Коментарі

Написати коментар