Пн - Пт з 9:00 до 20:00

Чим зайняти дитину в 1-1.5 року?

Чим зайняти дитину в 1-1.5 року?
Автор: Евгения Дата: 20.05.2021 Переглядів: 27257 Коментарі: 0

Перший день народження малюка став історією, і батьки задаються питанням чим зайняти дитину в 1 рік 6 місяців. У цьому віці, карапуз хоч і маленька, але кмітлива і активна людина. Практично нульова посидючість, постійний рух. Не дивно, що будь-яке заняття або іграшка досить швидко втрачають для дитини інтерес. Нескінченний процес вивчення квартири і навколишнього оточення шляхом повзання або ходьби.


У зв'язку з цим пріоритетною метою стане забезпечення малюкові безпечних умов, так само як і захоплення його уваги розважальними та розвиваючими іграми. З їх допомогою малюк пізнає існуючу навколо реальність, набуває корисні навички, пізнає незнайомі слова і дії. В цій статті будуть запропоновані деякі креативні ідеї щодо того чим розважити однорічну дитину, так само як і малюків більш старшого віку.

Чим займатися з однорічною дитиною?

Перед тим як перейти до основної теми, необхідно відзначити навички, які активно розвиваються у малюка в 1 рік. Перш за все це фізіологічне становлення, що дозволяє освоювати пряме ходіння, подолання перешкод і залізання на різні поверхні. Більш усвідомленою ставати мова, часто супроводжувана жестами, розвивається чутливе сприйняття, предметна і ігрова діяльність.


Так чим розважити дитину в рік? Звичайно водними іграми. Набрана в глибоку ємність вода при дотику до ручок викличе радість у малюка. Як варіант, помістіть в воду кораблики з паперу чи гумових качечок.

В топ забав для однорічної дитини можна також включити:

 1. Гра з м'ячиком шляхом перекочування один одному або збивання розміщених по кімнаті іграшок.
 2. Побудова з кубиків архітектурних композицій у вигляді вежі або пірамідки.
 3. Гімнастика танцювальним методом під вподобану дитині музику.
 4. Спільний перегляд барвистих картинок.


Чудово сприяє розвитку дрібної моторики конструктор або ліплення з пластиліну. Альтернативою останньому матеріалу часто виступає звичайне тісто. До слова, більшість ігрових процесів буде комфортно виконувати, використовуючи дитячі ігрові килимки для малюків. Подібні вироби мають декоровану картинками, буквами, зображеннями тварин поверхні, що також сприяє розвитку.

Чим зайняти дитину в півтора року?

Як і раніше акцент ставиться на розвиток дрібної моторики, тому відповідаючи на питання чим зайняти дитину в 1 рік 3 місяці і трохи доросліше можна ствердно заявити: сипучими продуктами!


Безпрограшним варіантом стане гра з різними крупами або макаронними виробами, які віддаються малюкові попередньо насипаними в невелику мисочку. Продемонструйте як крупу можна пересипати з однієї ємності в іншу. Важливо при цьому контролювати процес гри, щоб виключити потрапляння в рот сторонніх предметів.

Перелік цікавих ідей можна доповнити:

 • Малюванням за допомогою воскової крейди.
 • Сортуванням фігурок за кольорами.

Ігри повинні бути не тільки розважальними, а й розвиваючими, коли малюком вивчаються кольори, предмети їх форма. Чим розважити дитину 1,5 року? Читанням книг. Під час процесу проглядаються картинки, а деякі слова спільно проговорюються. Вже через короткий час, малюк самостійно зможе дізнаватися персонажів і називати їх. Стимулює розвиток сенсорного сприйняття дотик дитини до різних текстур, наприклад, клейонці, шовку або оксамиту. Для досягнення кращого ефекту потрібно в момент доторку малюка до матеріалу озвучувати викликані відчуття.


Найкращим чином організувати місце для відпочинку, розваг або навчання допоможе двосторонній килимок для розвитку дітей. Все більше батьків віддають перевагу подібним виробам. Органічне поєднання функціональності, міцності і практичності роблять килимок для малюка «маст хев» в сім'ї.

Переваги використання дитячих килимків для занять і розвитку дитини

Скориставшись послугами тематичного інтернет-магазину Мат4Бебі, кожен бажаючий може вибрати і купити дитячий килимок. Стильний аксесуар розроблений спеціально для дітей, з урахуванням їх емоційних, анатомічних, фізіологічних і розумових особливостей.


Асортиментний ряд радує своєю різноманітністю і постійно поповнюється новими моделями. В ілюстрованому каталозі представлені варіанти для ігор і розвитку, для хлопчиків і для дівчаток, включаючи складний килимок для малюка і модифікації з термоізоляційним ефектом - термокилимки.

Високий споживчий попит на дитячі килимки, пояснюється цілою низкою їх переваг:

 1. Гарний дизайн з доведеної до естетичної досконалості стилістикою.
 2. Міцний матеріал з високою стійкістю до вологи, УФ променів і фізичних дій.
 3. Приємна для шкіри текстура поверхні.
 4. Хороші амортизуючі властивості.
 5. Екологічність.
 6. Простота в догляді.

Пов'язані статті

Коментарі

Написати коментар